Медичні штани: якісний текстиль від ТМ «Модний Доктор»
Сучасна чоловіча і жіноча медична одежа — це практичність, багатофункціональність, зручність, а також гарний дизайн. Білі халати, колись були єдиним варіантом одягу медика, сьогодні доповнюються безліччю інших предметів професійного гардероба. Наприклад, популярним варіантом екіпіровки лікарів є медичні штани.
Характеристики штанів для медиків
Вибираючи медичні штани, старший і середній медперсонал враховує такі параметри і фактори:
- Специфіка діяльності. Так, працівникові швидкої допомоги необхідна модель з великим кількістю кишень, а для педіатра більше підходять брюки з веселими анімалістичними принтами.
- Корпоративний дрес-коду, якщо такий встановлений в медичному закладі.
- Розмір і фасон. Одяг НЕ повинен обмежувати руху або, навпаки, бути занадто великим. Стильні медичні штани правильно підібраного фасону повинні добре сидіти по фігурі. Адже, крім професіоналізму, доктор або медсестра справляють враження на пацієнтів і своїм зовнішнім виглядом.
- Колір. Якщо практичність відтінку ролі не грає, як, наприклад, в хірургії або патологоанатомічному відділенні, можна підібрати колір або принт на свій смак.
- Склад тканини і її щільність. Саме від цих параметрів буде залежати вентилюєма здатність брюк, комфортна експлуатація в відповідно зі часом року і довговічність елемента костюма.
Актуальні фасони
Сьогодні виробники шиють медичні штани як на чоловіків, так і на жінок, а асортимент НЕ обмежується виключно прямим кроєм з гумкою на талії. Виробники пропонують:
- Кілька різновидів пояса. Поширений і досить практичний варіант — закріплення брюк на талії виключно за рахунок еластичної широкої гумки. Комбінація « гумка-шнурок » також популярна. Шнурок допомагає штанам трохи щільніше прилягати до талії і при необхідності відрегулювати обсяг. Поєднання « гумка-гудзики-блискавка » нерідко зустрічається в класичних моделях. В цьому випадку гумка є задньої або бічної вставкою.
- Медичні штани з кишенями. Крім основної, кишені можуть виконувати і естетичну функцію. До прикладу, якщо жінка хоче надати візуальний обсяг стегон, рекомендується використовувати моделі з накладними елементами. Щоб підкреслити стрункість фігури, краще віддати перевагу вшитій кишені. Також кишені відрізняються розташуванням ( бічні або задні ) і наявністю застібок ( блискавок, гудзиків, кнопок). Фурнітура, як правило, використовується в накладних кишенях.
- Крій. Медичні штани мають переважно середню посадку і прямий крій. Іноді зустрічаються завужені або, навпаки, розкльошені моделі. Штани, звужуються донизу, підійдуть лікарям і медсестрам, які хочуть зробити акцент на нижній частині фігури.
- Довжина. Крім класичної, на ринку представлені модні моделі довжини 7/8 або бриджі, зручні на літній сезон.
Кольорові рішення
Деякі медичні спеціалізації припускають обов'язкове використання певних кольорів. Наприклад, хірургічні костюми пофарбовані в зелений або синій відтінок. Це немаркі кольори, на яких менш непомітні сліди різних рідин. Інфекціоністи і працівники лабораторій повинні носити таку одяг, на якій легко можна помітити частинки реактивів і інших субстанцій. Адже їх потрапляння загрожує небезпечними наслідками.
Якщо ж мова йде про спеціальності, в яких колір повсякденної уніформи НЕ має принципового значення ( офтальмологія, педіатрія та т. д.), з відтінками спецодягу можна експериментувати і вибирати на свій смак. Наприклад, темні відтінки допоможуть зробити силует більш струнким, а вертикальна смужка візуально його подовжить. Медичні штани білі додадуть образу легкість і свіжість. В цілому світлі тони — ідеальний варіант для літнього сезону.
Вибираючи медичні штани жіночі або чоловічі, варто пам'ятати базове правило сполучуваності. Нижня частина костюма повинна гармоніювати з верхніми елементами — блузою, хірургічної курткою або футболкою. Причому абсолютно необов'язково, щоб колір брюк і верху збігався. Наприклад, сині медичні штани будуть вдало виглядати в поєднанні з білим, кремовим або м'ятним верхом. А рожевий низ, який вибирають в основному жінки-лікарі жарким літом, створить гармонійний ансамбль з блакитною футболкою або сорочки з короткими рукавами.
Використовувані для пошиття матеріали
Медичні штани повинні відповідати певним вимогам. У числі таких:
- Зовнішній шар, здатний відштовхувати вологу і інші забруднення.
- Гігроскопічна підкладка.
- Висока повітропропускна здатність.
- Максимальна зносостійкість, обумовлена тим, що медична одяг частіше будь-якого іншого піддається санітарній обробці.
Щоб дотриматися перерахованих вимог до якості, при пошитті хороші виробники використовують класичне співвідношення матеріалів — 35% бавовни і 65% поліефірних волокон. Бавовняна складова наділяє медичні штани дихаючими властивостями, гігроскопічністю і гіпоалергенністю. Поліестер відповідає за те, щоб уніформа зберігала форму і красивий вид навіть після багаторазових прань, а також НЕ дає різним забрудненням затримуватися на тканині.
Як вибрати медичні штани по розміру
Якщо мова йде про покупку офлайн, то допоможе звичайна примірка. Якщо необхідно вибирати з інтернет-каталогу, знадобляться наступні виміри:
- Обсяг талії ( найбільш вузька частина корпусу ).
- Ширина стегон ( виміри потрібно проводити по самим широким точкам).
Великий вибір спецодягу для медиків в інтернет -магазин « Модний Доктор »
Класичні і сучасні варіанти штанів, курток, хірургічних костюмів, медичних халатів від ТМ « Модний Доктор » відрізняються високою якістю пошиття, а також використовуваних тканин і фурнітури. Ще один істотний плюс — лояльна вартість спецодягу. Приємним доповненням до широкого асортименту моделей і низьким цінам виявиться швидка доставка замовлення « Нової Поштою » в будь-який регіон України в протягом 1-3 днів.