Жіночий медичний комбінезон — стильний і зручний одяг для лікарів
Що важливо для сучасного медика? В першу чергу, безсумнівно, професіоналізм, вміння оперувати великими обсягами інформації та безперервно навчатися. Крім того, потрібен альтруїстичний підхід до життя і бажання допомагати людям. Але також для професіонала найвищого рівня не менш важливий респектабельний зовнішній вигляд. Красиво і стильно виглядати на робочому місці допоможе правильно підібраний спецодяг, відповідний тенденціям 2020 року.
Уніформа для медпрацівниця : якою вона може бути
Часи, коли єдиним можливим варіантом уніформи для доктора був білий халат, залишилися далеко в минулому. Сьогодні різноманіття моделей від виробників спеціалізованого одягу дозволяє медичним працівникам усіх рівнів виглядати не тільки професійно, а й елегантно. Традиційні халати, наприклад, можуть бути укороченими, з довгим рукавом або на 2/3. Жіночі медичні халати бувають також приталеними.
Крім халатів, медики можуть одягатися в:
- Футболки-поло і брюки.
- Костюми, що складаються з вільних штанів і куртки з короткими рукавами.
Дівчатам, які навіть в умовах важких лікарняних чергувань прагнуть залишатися жіночними, доступні такі варіанти, як :
- жіночий медичний комбінезон;
- медична спідниця;
- плаття.
Жіночий медичний комбінезон : плюси і мінуси
Мабуть, медичні комбінезони — одне з найбільш сучасних віянь лікарської моди. Саме тому вони тільки знаходять популярність, а доречність такого одягу в стінах клініки у консервативно налаштованих фахівців поки ще викликає питання. Однак подібні сумніви марні ! Адже єдиний умовний недолік, який може бути у комбінезонів — надягати їх не настільки зручно, як, наприклад, медичні куртки або халати.
Однак, надіти медичний комбінезон швидко — це всього лише питання вправності і звички. Крім того, у чому зручність і швидкість одягання такий спецодягу залежать від фурнітури, якої оснащена модель. При пошитті самих зручних зразків виробники використовують кнопки, пояса і застібки -ліпучкі. Така фурнітура легко застібається і розстібається, тому надіти або зняти комбінезон не важко і не займає багато часу.
Існує цілий ряд спеціальностей, для представників яких комбінезон — незамінний медичний одяг . У їх числі можна назвати :
- фельдшерів швидкої допомоги;
- інфекціоністів;
- патологоанатомів.
Для представлених вище медпрацівників комбінезон — це, перш за все, частина захисної екіпіровки. Однак фахівці інших напрямків також можуть оцінити практичність і зручність комбінезонів в повній мірі.
Медичні комбінезони для жінок : переваги моделей
Комбінезон в якості медичної уніформи має масу плюсів :
Перш за все, постачальники в Україні пропонують різні варіанти таких костюмів, наприклад, з довгими або укороченими рукавами. Це дозволяє лікарям купити жіночий медичний комбінезон, відповідний для теплого сезону, і модель на зимовий час року.
Комбінезон не сковує рухів. Він добре сидить по фігурі і дозволяє надіти під низ будь-яку одяг.
Закритий комбінезон надійно захищає шкірні покриви від попадання реактивів або біологічних рідин. Завдяки цьому медичні моделі на липучках використовують не тільки лаборанти, лікарі-терапевти та педіатри, але також і хірурги в якості форми для проведення операцій.
Комбінезон на доктора завжди виглядає стильно і професійно.
Як вибрати жіночий медичний комбінезон
Стильний дизайн і елегантність одягу, безумовно, важливі. Однак жіночий медичний комбінезон є, перш за все, варіантом уніформи. Тому він, як і будь-який інший медичний одяг, повинен відповідати ГОСТу і вимогам СанПіН. Саме санітарні правила і норми визначають, яким чином потрібно обробляти одяг медпрацівників.
Так, медичні комбінезони для хірургів і вірусологів повинні витримувати регулярні стерилізації, в той час як для форми лікаря -терапевта це вимога необов'язково.
Однак, незалежно від спеціальності доктора, жіночий медичний комбінезон повинен бути :
- Зносостійким. Матеріал повинен витримувати часті прання, прасування і обробку дезінфікуючими речовинами.
- Гігроскопічним, щоб добре вбирати і відводити вологу від тіла.
- Ергономічним, щоб забезпечувати лікаря максимальний комфорт під час роботи. Причому ергономічність в рівній мірі залежить від типу використовуваного матеріалу, якості пошиття і того, наскільки правильно підібраний розмір комбінезона.
- Антистатичним, щоб не накопичувати електрику і не притягувати різні дрібні частинки.
- Повітропроникним, щоб забезпечити тілу правильну терморегуляцію.
В ідеалі медичний одяг повинен проходити додаткову обробку водовідштовхувальним складом.
Які тканини використовують виробники
Виходячи з перерахованих вище вимог, виробники використовують для пошиття медичного одягу бавовняну тканину. Тип переплетення може бути різним : бязь, сатин, габардин.
Натуральні бавовняні тканини відрізняються міцністю, дозволяють шкірі дихати, добре вбирають піт. Єдиний їх мінус — вони легко мнуться і важко відпираються. За цією причини варто звернути увагу на медичні комбінезони з сумішевих тканин:
- Тиси (35% бавовни і 65% поліестеру ). необхідне прання при 40 ° C.
- Саторі. Це саржева тканина, яка містить 50% бавовни і стільки ж поліефіру. Витримує прання при 80 ° C і обробку в автоклаві.
- Тередо. Містить 67% поліефірних волокон. Максимальна температура прання становить 85 ° C.
Жіночий медичний комбінезон і інший спецодяг від магазину « Модний Доктор »
Оригінальна колекція стильних медичних комбінезонів для жінок — одне з безперечних переваг інтернет -магазину « Модний Доктор ». Завдяки широкому асортименту спецодягу медпрацівниця будь-якого профілю підберуть ідеальний варіант костюма, в якому поєднуються практичність, функціональність і естетика.